Header Ads

Son Yayınlar
recent

Dünyadaki Sosyal Problemlere Değinilen Web Dizisi: SCARECROW | KORKULUK

Barış Özcan hakkında tanıtım yapmadan başlıkta bahsettiğim konuya girmek istiyorum, ama biraz da olsa kendisinden bahsederek konuya geçeceğim. Çünkü, Türkiye nüfusunun büyük bir yüzdesi artık Barış Özcan'ı tanıyordur diye ümit ediyorum. Tanımayanlar da varsa youtube kanalını ziyaret edebilir. Hatta buradaki ViBio videosunu izleyerek Barış Özcan hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Barış Özcan kanalında sanat, tasarım ve teknoloji konularını harmanlayıp güzel video içerikler çıkarıyor. Benim ilgimi en çok çeken kısımlar teknoloji videoları oluyor, ama her videosu birbirinden güzel, mutlaka videoları izlemenizi tavsiye ediyorum. Barış Özcan bunlarla da kalmayıp çoğu videosunda kişisel gelişime dair bilgileri insanlarla paylaşıyor. Bu içeriklere de "Harekete Geç" adlı video listesinden ulaşabilirsiniz.

Gelelim yeni bir projesine!


Irkçılığın, giyim tarzının, dini görüşlerin insanların yaşamında nasıl problemler yarattığını biliyoruz. Bu etkenler insanların birbirine saygısının azalmasına, kavgalar etmesine neden oluyor. Barış Özcan'ın deyimiyle tüm bunların altında bilinmeyene duyulan  #korku  yatıyor. İnsanların daha bilinçli olabilmesi için bir web dizisi hazırlamış. Adı "Korkuluk". İlk bölümü dün yayınlandı. 1. bölümünü ise daha bugün izleyebildim. Bugün yayınlanacak 2. bölümünü de merakla beklemekteyim. Seri 23 Eylül'de 6. bölümünü yayınlayarak son bulacak.Çoğu insan ırkçılığa karşı çıkıyor, dini görüşlere açık. Ama neden bu problemler hala artarak devam ediyor! Belkide sözdedir bu düşüncelerimiz. Korkuluk dünya çapında, insanlara faydalı olacak bir film olur umarım.

6 yorum:

 1. Barış' ın bir kaç videosunu izledim, çok başarılı buldum. Korkuluk ise izledim ve ilgimi çekti. Bizler kendi hapishanemizi kendimiz yaratıyoruz cidden... dediğiniz gibi faydalı bir çalışma olacağına inanıyorum ben de. Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen kendi hapishanemizi yapmakta elimizde kendi cennetimizi yapmakta.inşallah faydalı bir çalışma olur. Rica ederim :)

   Sil
 2. Barış Özcan'ı ve Korkuluk isimli video serisini daha ilk defa sizden duydum ama gerçekten çok ilgimi çekti. Teşekkür etmeden geçmeyeyim dedim :) İyi yazılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu filmi bilmeyen birine ulaştırdığım için mutlu oldum :) Rica ederim, çok teşekkürler.

   Sil
 3. Blogunuzu ziyaret etrim gayet güzel ve içerikler de kaliteli içerikler. Ama sadece şunu deyim mobile den biraz geç mi açılıyor. Yoksa bana mı öyle geldi. Geri kalanı gayet başarılı olmuş. İçerikleriniz olsun farklı ve ilgi çekici içerikler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İçerikleri kaliteli bulmanız beni sevindirdi, çok teşekkür ederim :) Mobilde bana da geç açılıyor gibi geliyor. Nasıl hızlandırabilirim bir fikrim yok açıkçası. Normalde masaüstü ve mobil açılış süresinde farklılık olmaması gerekir.

   Sil

Uyuyan bir adama sadece rüyalar gelir..

Blogger tarafından desteklenmektedir.