Header Ads

Son Yayınlar
recent

YouNow ile Canlı Yayın Yap

YouNow

YouNow, internetten canlı yayın yapıp para kazanabileceğiniz güzel bir platform.


Televizyon, facebook, youtube ve twitter gibi sosyal medyalardan tanıdığınız birçok fenomen kişileri burada bulabilirsiniz ve yayınlarına konuk olup sohbet edebilirsiniz.

YouNow'da müziğe, bilime, oyunlara ve şakalara dair her türlü canlı yayına rastlayabilirsiniz. 

YouNow'a üye olmadan girebilir ve canlı yayınları izleyebilirsiniz, fakat yorum yazamazsınız. Bunun için varsa facebook,twitter veya instagram gibi sosyal medya hesaplarınızla giriş yapmalısınız.

YouNow'a girdikten sonra basit bir arayüz göreceksiniz. Bu yüzden, kısa sürede bu platformu çözeceğinizden eminim.

YouNow'dan kazanç elde etme konusuna gelir isek, sizin açtığınız canlı yayına gelen izleyiciler size bağış bırakıyorlar böylelikle para kazanmış oluyorsunuz. Bunun adı BARS diye geçiyor. Size BARS verdiklerinde para kazanıyorsunuz.

YouNow'da en sevdiğim özellik reklamların olmaması. Gereksiz reklam tıklamalarıyla uğraşmadan rahatça vakit geçirebiliyorsunuz.

10 yorum:

 1. kafa dagıtmaya birebir belki kendi kanalımı acarım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen kafa dağıtmak için güzel oluyor. Hatta bizim blogculardan biri yayın yapsa ve hafta da bir gün toplansak iyi olur bence :)

   Sil
 2. Sonu Youtube gibi olacak kesin. Hatta ara ara erişim engeli bile gelecektir. Bir de Wikipedia profesörlerinden hani şu belgesel yaptığını sananlar var ya -oradan buradan kırpıp video yapanlar- onları bu tür yerlerde görmek bana göre sinir bozucu. Kolay para kazanma peşinde herkes. Bu konuyu eleştiren yazı bile yayınlamıştım. Fakat, canlı yayın blog yazarları için iyi olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mustafa her teknoloji kullanım amacına göre iyiye veya kötüye çekilebilir. Ama bende sana katılıyorum youtube olsun facebook olsun bu gibi yerlerde çok boş içerik yapanlar var. YouNow'da da görmüşsündür eğer baktıysan, çok gereksiz yayınlarda var. Ama benim hoşuma giden ünlü kişilerinde yapması ve onlarla canlı yayında sohbet edebiliyor olmamız. Birçok önlem alıyorlar YouNow'da, umarım youtube'a benzemez :)

   Sil
 3. Gerçekten faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuş. :)

  YanıtlaSil
 4. YouNow ı severim bende. Hiç yayın yapmadım daha önce ama ara sıra takılırım. Emin Efendi iyidir :) Elinize sağlık...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de seviyorum :) Eğlence dışında, ingilizcemi geliştirmek için ana dili İngilizce olanları izlemeye başladım şu sıralar. Emin efendi'yi artık izlemiyorum, sıkmaya başladı beni, ama eğlencelidir :) Teşekkür ederim.

   Sil
 5. ben bu younow'ı youtube içinde canlı yayın yapma olarak biliyordum, öyle değil miymiş? bakayım bir

  YanıtlaSil

Uyuyan bir adama sadece rüyalar gelir..

Blogger tarafından desteklenmektedir.