Header Ads

Son Yayınlar
recent

Kingsman: Gizli Servis - Film Yorumu

Kingsman: The Secret Service(Gizli Servis)

Kingsman: The Secret Service(Gizli Servis) geçen bayram tatilinde izlediğim harika bir filmdi. Türü aksiyon ve casusluktur. Bu sene ocak ayında çıkmıştır. Film mekan olarak İngiltere'de geçiyor.

Filmin hikayesi akıcı ve merak uyandırıcıydı. Bana göre görsellik ve oyunculuk olarak 10 numara bir filmdi, çok beğendim, sıkılmadan izledim.

kingsman-secret-service-still

Başrolde, yüksek IQ'ya sahip bir genç(Eggsy) ve bir ajan(Galahad) var. Eggsy her zaman kötü suçlar işler ve bir gün başı derde girer, tutuklanır. Buradan nasıl kurtulacağını düşünür. Çok küçük yaşta babasını askeri gizli bir görevde yitirmiştir. Bundan dolayı da ailesine bir madalya ve bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilmiştir. Eggsy'nin de aklına bu gelir. Karakoldan kurtulmak için bu madalyayı kullanır. Onu bu olaydan ajan Galahad kurtarır. Galahad hayatını Eggsy'nin babasına borçludur. Bu yüzden Eggsy'nin babasına olan borcunu ödemek için ona yardımcı olur.

Kingsman- Kavga sahnesi

Kingsman uluslararası bir istihbarat örgütüdür ve gizli çalışırlar. Galahad, Eggsy'ye ajan olmasını teklif eder. Eggsy de kaybedecek bir şeyi olmadığı için teklifi kabul eder. Eggsy'yi ajan olma yolunda zorlu birçok eğitim bekler.

Kingsman - Eğitim

Film sorunlu bir adamın(Valentine) tüm dünyayı tehdit etmesiyle daha da heyecanlı hale geliyor. Valentine insanlığı birbirine öldürterek yok etmeye çalışıyor. Kingsman ajanları da bu adamı durdurmak için çalışacaktır.

Filmdeki teknoloji, çok ileri bir teknoloji olmuş. Bu teknolojileri görmeye bizlerin ömrü yetmeyebilir. Sonuç olarak saçma sapan efektlerin olmadığı, konusu da güzel olan, eğlenceli bir filmdi. Arkama yaslanıp zevkle filmi izledim.

İnsanı insan yapan terbiyesidir.

6 yorum:

 1. Elinize sağlık çok iyi anlatmışsınız. Bu filmi bende izlemiştim ve izlememiş olan herkese öneririm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Konusu çok iyi, bende herkese tavsiye ederim. Teknoloji sevenlerin hoşuna gidecektir.

   Sil
 2. İzleyim deyip de bir türlü izleyemediğim bir film. Her ne kadar bilim kurgu, gizem filmleri sevsem de arada değişik filmler iyi oluyor. İzleyince unutmazsam yorum yaparım tekrar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende severim bilim kurgu. Bu film diğer bilim kurgu filmleri kadar efektif olmamasına rağmen benim hoşuma gitti. Tamam tekrardan yorumunuzu bekliyorum o zaman :)

   Sil
 3. I've watched this movie, Although I liked it but there is a part in this movie,which I wanted to know your opinion about it ...!!!!
  They have to kill an animal (here a dog) to become a part of Kingsman family...!!!!
  Is it really Worth it??!!!
  Please give me your idea in detail ??
  And tell me if you liked this part or not ??!!!
  Mike

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Of course, it is not worth it. Yes, this part was an exam to become a part of Kingsman family and this dog was his own dog. I don't know why they made such an exam. Maybe they wanted to measure how loyal Eggsy is to them. Because gun was blank firing gun. If I were Eggsy,I wouldn't do this too. As a result, I didn't like this part in this movie.

   Sil

Uyuyan bir adama sadece rüyalar gelir..

Blogger tarafından desteklenmektedir.