Merhaba arkadaşlar. Web tasarım yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için, Youtube'da temel seviye olmak üzere Html5 ve Css eğitimleri ser...

Youtube'da Temel Web Tasarım Eğitimlerine Başladım!

01:36:00 Mustafa TÜRKÖZ 4 Yorum

Merhaba arkadaşlar. Web tasarım yeteneklerinizi geliştirebilmeniz için, Youtube'da temel seviye olmak üzere Html5 ve Css eğitimleri serisine başladım. İlk video da Html nedir konusuna değindim. Ayrıca kullanmanız gereken programlardan bahsettim. Eksik gördüğünüz yanlar varsa veya tavsiyeleriniz yorumlarınızı beklerim, görüşmek üzere :)


4 yorum:

 1. Bende youtube dünyasına girip, bu tür videolar çekmek için planımı yaptım. Bir türü başlayamadım. Ama günün birinde buda olacak ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben amatörce başladım, daha iyi video çekimlerini deniye deniye öğrenecem. Kalitesiz sesler çıkabiliyor :) Zevkli bir olay, denemeni tavsiye ederim Mustafa. Son zamanlarda youtube video çeken bloggerların sayısı da arttı bu arada :)

   Sil
 2. videoların başında hangi sürümü kullanıyorsan onu söylemende fayda var, adobe cc ile ilgili bir sorun yaşadığımda sorunu çözmek için aynı sürümü bulana kadar canım çıkıyordu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adobe ürünlerini kullanamadığımdan pek sevmiyorum, sadece pdf readeri kullanıyorum. Video kayıtta kullandığım program Camtasia 8.

   Sil

UYUYAN BİR ADAMA SADECE RÜYALAR GELİR..